SSS – yahrenay

SSS

Sık Sorulan Sorular

Yanıtla
Yahrenay.com üzerinden online olarak kolayca ve hızlı bir şekilde güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 0544 437 62 00 numarası ile Whatsapp üzerinden ya da 0850 885 09 01 numarasını arayarak telefonla da sipariş verebilirsiniz. Whatsapp ve telefon üzerinden sadece kapıda ödeme ve havale siparişlerini alabilmekteyiz. Kredi kartı ile yapılacak ödemeler kesinlikle site üzerinden yapılmalıdır. Sitemizden sipariş vermek için yine 0850 885 09 01 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.
Yanıtla
Siparişleriniz stoklu ürünlerde en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Özel üretim ürünlerde ise üretim durumuna göre gönderim 7 iş günü sürebilmektedir.
Yanıtla
Henüz kargoya verilmeyen ürünler için 0850 885 09 01 numaralı telefonu arayarak ürün ekleme/çıkarma/değiştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Yanıtla
Henüz kargoya verilmeyen ürünlerde teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Bunu 0850 885 09 01 numaralı telefondan bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
Yanıtla
Müşteri panelinizdeki "Siparişlerim" menüsüne girerek siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Yanıtla
Müşteri panelinizdeki "Siparişlerim" menüsüne girerek kargo takip kodunuzu öğrenebilirsiniz.
Yanıtla
Siparişiniz adresinizde olmadığınız durumda en yakın Yurtiçi Kargo şubesinde 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süre içerisinde şubenize gidip kargonuzu teslim alabilirsiniz.
Yanıtla
Kargonuzu mutlaka kontrol ederek alınız. Üründe ve kutuda herhangi bir darbe, kusur olması durumunda "Hasar Tutanağı" tutturarak ürünü kargo firmasına iade ediniz. Kargo teslimatından sonra hasar tutanağı tutulmamaktadır o yüzden lütfen kargo teslim formunu imzalamadan önce ürününüzü kontrol edip öyle teslim alınız.
Yanıtla
Siparişinizle birlikte gelen Müşteri Formu'nu doldurarak faturanızla ve ürün (Aksesuar ve hediyesi var ise onları da ekleyerek) form üzerinden belirtilen adrese Yurtiçi Kargo ile gönderimini yapınız. Ürün bize ulaşır ulaşmaz tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.
Yanıtla
Yahrenay.com 'dan Kapıda Ödeme, Havale/Eft, Western Union ve site üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Yanıtla
Kapıda Ödeme'de sadece nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.
Yanıtla
Yurtdışı siparişlerinizde kapıda ödeme hariç diğer tüm ödeme yöntemleri ile (Havale/Eft, Paypal, Western Union ve site üzerinden kredi kartı ile) ödeme yapabilirsiniz.
Yanıtla
Euro (€) İsim : Yunus Ölçer Banka : Kuveyt Türk SWIFT Kodu : KTEFTRIS IBAN : TR35 0020 5000 0911 1542 7000 01
Yanıtla
Western Union seçeneği için ürün tutarını Western Union anlaşmalı ptt ve banka şubelerinden aşağıdaki isim ve adrese yatırmanız gerekmektedir. İsim : Yunus Ölçer Adres : Akdeniz mah. Mimar Kemalettin cad. No:89/1 Ashan 1. Kat Çankaya/Konak İzmir Sipariş tutarını yatırıp size verilecek olan 10 haneli kodu tarafımıza bildirmeniz (0850 885 09 01) gerekmektedir.
Yanıtla
Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme, her mesai günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takip edilmekte ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır. Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre 3 İş günü içerisinde, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde ilgili kargo şubesine paketleri ulaştırmaktadır.
Yanıtla
Firmamızın Yurtiçi Kargo firmaları ile anlaşması bulunmaktadır. Zaman zaman bölge kaynaklı teslimat yapılmasını engelleyici veya yavaşlatıcı nedenlerden dolayı teslimatlarda gecikme yaşanabilmektedir.
Yanıtla
Siparişinizle birlikte gelen Müşteri Formu'nu doldurarak faturanızla ve ürün (Aksesuar ve hediyesi var ise onları da ekleyerek) form üzerinden belirtilen adrese Yurtiçi Kargo ile gönderimini yapınız. Ürün bize ulaşır ulaşmaz tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.
Yanıtla
Yurtiçi Satın aldığınız ürünü tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, etiketi koparılmamış ve kullanılmamış olması (varsa tüm aksesuarları ve promosyonlarıyla birlikte) koşuluyla iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İade/değişim için; Kargonuzla beraber gelen İade/Değişim formunu doldurarak ürün(ler) ve fatura ile birlikte formda belirttiğimiz adrese Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo dışındaki iade/değişim gönderilerinde kargo ücreti size ait olmaktadır. Faturasız, kullanılmış ya da tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler kabul edilmeyecek, kargo masrafları size ait olmak üzere geri gönderilecektir. NOT: Abiye ve özel günlere özgü kıyafetler kategorisindeki ürünleri; tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, etiketi koparılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla, teslim saatinden itibaren 24 saat içerisinde (Pazar günleri hariç) kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Abiye ve Özel elbise kapsamı dışındaki tüm ürünlerde iade ve değişim için teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde bize göndermeniz gerekmektedir. Yurtdışı NOT: Abiye ve özel günlere özgü kıyafetler kategorisindeki ürünleri; tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, etiketi koparılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla, teslim saatinden itibaren 24 saat içerisinde (Pazar günleri hariç) kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Abiye ve Özel elbise kapsamı dışındaki tüm ürünlerde iade ve değişim için teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde bize göndermeniz gerekmektedir. Yurtdışı iade prosedürü için lütfen 0850 885 09 01 numaralı telefonu arayınız.
Yanıtla
0850 885 09 01 numaralı telefonu arayarak siparişinizin iadesi hakkında bilgi alabilirsiniz.
Yanıtla
Siparişiniz iade edildikten sonra ödemeyi; Kredi Kartı ile yaptıysanız 14 iş günü içerisinde iadeniz doğrudan kartınıza yapılacaktır. Havale/Eft ile yaptıysanız 14 iş günü içerisinde Müşteri Formu'nda belirttiğiniz iban adresine hafale/eft yapılacaktır. Kapıda Ödeme ile yaptıysanız 14 iş günü içerisinde Müşteri Formu'nda belirttiğiniz iban adresine hafale/eft yapılacaktır. Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda iade tutarından 6 TL kargo ücreti kesilecektir.
Yanıtla
Evet yurtdışından sipariş verebilirsiniz. Dünyanın her yerine kargo gönderimimiz vardır.
Yanıtla
Yurtdışı iade ve değişimleri için lütfen 0850 885 09 01 numaralı telefonu arayınız.
Yanıtla
Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.
Yanıtla
Hediye kampanyalarımız yurtdışı alışverişlerde geçerli değildir.

Unable to find satisfactory answers ? Contact Support

×

Çok satanlar.

Son görüntülenenler

Yukarı